mp24

Kezdőoldal - Még több sport - Kikapott a Liptákkal is megerősített Diósgyőrtől az STC

Kikapott a Liptákkal is megerősített Diósgyőrtől az STC Nyomtatás E-mail
2017. május 15. hétfő, 20:41

Múcsonyban, a Diósgyőr második csapata ellen folytatták a bajnokságot az STC NB III-as labdarúgói. A salgótarjáni-somosi csapat négy forduló óta tartott veretlenségi sorozata szakadt meg. Sérülések miatt ezúttal három meghatározó játékost, Sulcut, Köbölt, illetve Luptákot sem tudta hadra fogni Bari Jenő vezetőedző, ráadásul a diósgyőriek többek között a jelentős NB I-es tapasztalattal bíró Lipták Zoltánnal megerősítve léptek pályára. A 2. percben 11-esből szerzett vezetést az STC, a játékot azonban a vendéglátók diktálták: a 16., a 17. és a 29. percben is gólt szereztek és bár erre még jött egy salgótarjáni válasz az első félidőben, a második 45 perc újabb két találatára már nem. DVTK II. – STC Salgótarján: 5 – 2.