winamp24

mp192

mp64

mp24

Kezdőoldal - Még több sport - Halmozták a sikereket a salgótarjáni Zenit SE futói

Halmozták a sikereket a salgótarjáni Zenit SE futói Nyomtatás E-mail
2017. május 11. csütörtök, 14:21

Halmozták a sikereket a salgótarjáni Zenit SE futói az elmúlt napokban. Felsőtárkányban a félmaratoni terep Országos bajnokságon Behan Anikó ezüstérmet szerzett, Széll Tamás az előkelő 6. helyen végzett, Szőlős András pedig a 16,2 kilométeres távon nyert nagy fölénnyel. A Fülek Cross 13,2 kilométeres távján Bartkó András 49 perc 57 másodperces idővel második lett. Uralták a mezőnyt a Zenit SE sportolói a Futapest terepfutó sorozat mendei versenyén is. Szurok Balázs az abszolút első helyén, Telek Zoltán harmadikként végzett – az eredmény mindkettejüknek korosztályos győzelmet is jelentett. Telek András abszolút kilencedikként, korosztálya másodikjaként ért célba, Mátrai Márk az abszolút 15. helyén, kategóriájában a hatodik helyen végzett. A Salgótarjáni Atlétikai Club futója, Komka Zsuzsanna a női abszolút 6. helyezésével kategóriájában második lett Mendén.