HALLGASD A HELYIT! :)

Kezdőoldal - Még több sport - Lendületben a Balassagyarmati Kábel SE

Lendületben a Balassagyarmati Kábel SE Nyomtatás E-mail
2017. április 12. szerda, 12:38

Lendületbe jött a Balassagyarmati Kábel SE NB I/B-s kézilabdacsapata – a hétvégén magabiztos játékkal győzték le a harmadik helyen álló nyíregyháziakat. Az első negyed órától eltekintve végig kézben tartotta a mérkőzést az Ipoly-parti csapat, előnyük kilenc gólon tetőzött a második játékrész közepe tájékán. Balassagyarmati Kábel SE – Nyíregyháza SN KFT: 38–32. Győrffy Sándor, a balassagyarmatiak edzője médiapartnerünknek, a Nógrád Megyei Hírlapnak elmondta: tervezetten diktáltak nagy iramot, hogy minél előbb elfárasszák a nyíregyháziakat, mivel tudták, hogy az alapcsapaton kívül nincs elég minőségi bevethető emberük. „Nagyon örülök, hogy végre így kinyílt a gólzsák, és bár mi is sokat kaptunk, a második félidőben percekig sem forgott veszélyben a győzelem” – tette hozzá a csapat edzője.