HALLGASD A HELYIT! :)

Kezdőoldal - Még több sport - Sorrendben hetedik vereségét szenvedte el az SKSE

Sorrendben hetedik vereségét szenvedte el az SKSE Nyomtatás E-mail
2017. március 16. csütörtök, 17:02

Tovább tart a lejtmenet a Salgótarjáni KSE NB I/B-s kosárlabdázóinál, akik ezúttal Nagykőrösön szenvedtek vereséget, sorrendben a hetediket. Az első negyedben mutatott játék alapján még nem így tűnt, a második negyedbeli húsz mezőnykísérletükből összejött három találat eredményeképpen előbb egalizálni tudtak a nagykőrösiek, majd a játék irányítását is átvették. Nagykőrösi Sólymok KE – Salgótarjáni KSE: 79–72. A salgótarjáni csapatnak az alapszakaszból hátralévő mindhárom mérkőzését meg kellene nyernie ahhoz, hogy a tabella középházi rájátszást érő helyére érkezzen meg, azonban ez is csak akkor lenne elégséges, ha a jelenleg nyolcadik békésiek és kilencedik egriek is elveszítenék mindhárom hátralévő találkozójukat. A kosárlabdasport NB I/B-s bajnokságának átszervezése miatt most már szinte biztos, hogy a megyeszékhelyi csapat csak a várhatóan jövőre NB I/B II-re keresztelendő, harmadik vonalban folytathatja majd a küzdelmeket. Az átszervezés alapja, hogy a szövetség megszünteti a jelenlegi keleti-nyugati felosztást és két, országos csoportra osztja tovább a jelenlegi második vonalat.