HALLGASD A HELYIT! :)

Kezdőoldal - Még több sport - Bravúros győzelmet szerzett a Kábel SE

Bravúros győzelmet szerzett a Kábel SE Nyomtatás E-mail
2017. március 08. szerda, 14:31

Bravúros idegenbeli győzelmet szerzett a Balassagyarmati Kábel SE a Törökszentmiklósi Székács KE vendégeként. A végig hullámzó mérkőzésen a felek között folyamatosan váltakozott a vezetés – az első tíz perc kivételével azonban egyik csapat sem tudott kétgólosnál nagyobb előnyt összegyűjteni. Fél perccel a vége előtt, egyenlő állásnál labdát szereztek a balassagyarmatiak, Dóczit azonban Takács eltaszította, így hétmétereshez jutottak. Ezt az egész találkozón kimagasló teljesítményt nyújtó Kovács Bence értékesítette magabiztosan. Törökszentmiklósi Székács KE – Balassagyarmati Kábel SE: 26 – 27. Győrffy Sándor, a gyarmatiak edzője értékelésében úgy fogalmazott: ez a győzelem úgy kellett a csapatnak, mint egy falat kenyér. Szombaton este hat órakor, hazai pályán, a KTE-Kisokos középmezőnybeli csapatával szemben folytatja a bajnokságot a Kábel SE.