winamp24

mp192

mp64

mp24

Kezdőoldal - Még több sport - 7 nyolcaddöntőt játszottak le a labdarúgó megyei kupában

7 nyolcaddöntőt játszottak le a labdarúgó megyei kupában Nyomtatás E-mail
2017. március 08. szerda, 14:30

A legutóbbi hétvégén hét mérkőzést hoztak tető alá a labdarúgó Nógrád Megyei Kupa második körében, míg a Varsány-Szécsény találkozót március tizenötödikén fogják pótolni – írja a nogradifoci.hu. A legjobb nyolc közé jutásért játszott mérkőzések eredményei. Nőtincs – Balassagyarmat: 0 – 5, Egyházadengeleg – SBTC: 0 – 14, Patak – Berkenye: 0 – 3, Bercel – Érsekvadkert: 0 – 1, Felsőtold – Palotás: 1 – 2, Vanyarc – Pásztó: 1 – 5. A Roma SE Varsány – Cered meccs gól nélküli döntetlen hozott, így a megyei harmadik vonalban szereplő vendéglátók egyelőre egyetlen alacsonyabb osztályú csapatként képviseltethetik magukat a negyeddöntőben.