winamp24

mp192

mp64

mp24

Kezdőoldal - Még több sport - A hajrában vesztette el ózdiak elleni meccsét a Kábel SE

A hajrában vesztette el ózdiak elleni meccsét a Kábel SE Nyomtatás E-mail
2017. február 16. csütörtök, 14:55

Nem bírta a hajrát a Balassagyarmati Kábel SE az NB I/B-s kézilabda-bajnokság tavaszi szezonjának nyitó fordulójában, kikaptak az ózdi csapattól. Az 55. percig teljesen nyíltan zajlott a találkozó, az ózdiak kétgólos előnytől többet nem tudtak összegyűjteni. A Kábel SE 22-20-nál akadt meg, az utolsó öt percre fordulva az ózdiak zsinórban öt találatukkal eldöntötték a mérkőzést. Győrffy Sándort, a balassagyarmatiak edzőjét a záró másodpercekben reklamálás miatt kizárták a játékvezetők. A vezetőedző úgy fogalmazott, hogy az egész mérkőzésen remekül küzdöttek, és bár sok hiba adódott a játékban, ezen a napon nem csak az ellenféllel, hanem a kritikán aluli bíráskodással is szembesülniük kellett. Éppen ezért, számunkra sportszempontot tekintve értékelhetetlen ez a találkozó – tette hozzá. ÓAM Ózdi KC – Balassagyarmati Kábel SE: 28 - 21. A Kábel SE a tabella tizenkettedik helyéről fogadja vasárnap délután öt órakor a hetedik helyen álló szegedieket.